Místo výkonu práce: Olešnice, Tržní 376
Kontakt
Lenka Fučíková , 516 528 511 , l.fucikova@mleko.cz
Co nabízíme
Pracovní poměr na dobu určitou s následným prodloužením na dobu neurčitou
Dovolená: 5 týdnů
Stravenkový paušál v hodnotě 50 Kč/den
Docházkový bonus 1000 Kč za každý odpracovaný měsíc
Vysoké 50% příplatky za víkendové sněmy
Příspěvek na volnočasové (nejen sportovní) aktivity do výše 1000 Kč
Měsíční prémie z fondu mistra
Příspěvek na životní pojištění
Nástup IHNED

SÝRÁRNA: OBSLUHA ZAVÍRACÍHO STROJE

Náplň práce: Příprava solných roztoků, solení, uzavírání konzerv, balení a značení sýrů.
Dvousměnný provoz (ranní 5:00 – 13:30 hod., odpolední 12:30 – 21:00 hod.) + střídavě víkendová služba (ranní 5:00 – 13:30 hod.)
Finanční ohodnocení: 24.000 – 30.000,- Kč / měsíc

Požadujeme:
Manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost – práce vhodná pro muže. Praxe v potravinářském průmyslu není nutná, každého zaměstnance dostatečně dlouho zaučíme.

MISTR VÝROBY - SÝRÁRNA

Náplň práce: Řízení a organizace činnosti (výroby) sýrárny. Zajišťování chlazení a  expedování syrovátky. Plánování směn, zpracovávání docházky zaměstnanců a dalších podkladů pro mzdovou účtárnu. Evidence spotřeby surovin, materiálu a hospodaření s nimi. Vystavování výdejek do skladu. Spolupráce při řešení neshod a reklamací.
THP Dvousměnný provoz (PO-PÁ ranní směna 5:00 – 13:30 hod., odpolední směna 13:30 - 21:00 hod.) + 1 x za měsíc víkendová služba (SO+NE)
Nástup možný ihned.

Požadujeme:
SŠ mlékárenská, potravinářská, zemědělská + min. 6 měsíců praxe v oboru nebo SŠ + min. 1 rok praxe v obor
Další požadavky: Schopnost vedení a organizování skupin lidí, samostatnost, iniciativa, vysoká míra odpovědnosti, práce s PC.

Dělník / dělnice mlékárenské výroby

Požadujeme:
Manuální zručnost, dobrý zdravotní stav