Místo výkonu práce: Olešnice, Tržní 376
Kontakt
Lenka Fučíková , 516 528 511 , l.fucikova@mleko.cz
Co nabízíme
Pracovní poměr na dobu určitou s následným prodloužením na dobu neurčitou
Dovolená: 5 týdnů
Benefity: stravenky nebo závodní stravování
Příspěvek na životní pojištění
Nástup IHNED

OBSLUHA CHLAZENÍ , ČOV a TOPIČ

Pracovní náplň: Kontrola a obsluha zařízení na výrobu chladu, kompresorů, plynového kotle a obsluha čistírny odpadních vod.
Pracovní doba: třísměnný provoz
Nabízíme: Jistou a stabilní práci s pevným výplatním termínem. Týden dovolené navíc, stravenkový paušál a možnost celozávodního stravování. Přispíváme na životní pojištění, na volnočasové aktivity do výše 1000 Kč, víkendové příplatky ve výši 50% a vyplácíme bonusy za splněný docházkový fond.

Požadujeme:
Vyučení se strojním zaměřením výhodou, manuální zručnost, pracovitost.

OBSLUHA TVAROHÁŘSKÉ LINKY

Pracovní náplň: Obsluhování, kontrola a sanitace výrobních strojů.
Pracovní doba: jednosměnný provoz.
Nabízíme: pracovní poměr, dovolená 5 týdnů, příspěvek na životní pojištění, docházkový bonus, stravenky nebo závodní stravování.

Požadujeme:
Technické myšlení, manuální zručnost, pracovitost, fyzická zdatnost.

OBSLUHA ZAVÍRACÍHO STROJE

Pracovní náplň: příprava solných roztoků, solení, balení a značení sýrů za dodržování hyg. podmínek výroby
Pracovní doba: dvousměnný provoz
Nabízíme: pracovní poměr, dovolená 5 týdnů, příspěvek na životní pojištění, docházkový bonus, stravenky nebo závodní stravování

Požadujeme:
technické myšlení, manuální zručnost, pracovitost, fyzická zdatnost - manipulace s 25 kg břemeny

Dělník / dělnice mlékárenské výroby

Požadujeme:
Manuální zručnost, dobrý zdravotní stav