Místo výkonu práce: Olešnice, Tržní 376
Kontakt
Lenka Fučíková , 516 528 511 , l.fucikova@mleko.cz
Co nabízíme
Pracovní poměr na dobu určitou s následným prodloužením na dobu neurčitou
Dovolená: 5 týdnů
Stravenkový paušál v hodnotě 50 Kč/den
Docházkový bonus 1000 Kč za každý odpracovaný měsíc
Vysoké 50% příplatky za víkendové sněmy
Příspěvek na volnočasové (nejen sportovní) aktivity do výše 1000 Kč
Měsíční prémie z fondu mistra
Příspěvek na životní pojištění
Nástup IHNED

SAMOSTATNÝ OBCHODNÍ REFERENT VELKOOBCHODU

Náplň práce:
Komunikace s obchodními partnery, zpracovávání objednávek, vystavování DL a FA.
Spolupráce s výrobním úsekem na plánování výroby dle potřeb řádného zásobování odběratelů.
Spolupráce se skladem hotových výrobků při tvorbě a evidenci zásob a přípravě zboží k expedici.
Pracovní doba: PO – PÁ (6:00 – 14:30 hod.).
Finanční ohodnocení: 23 000 – 34 000 Kč.
Nástup možný ihned.

Požadujeme:
Minimálně SŠ s maturitou ( obchodního či ekonomického oboru výhodou).
Zodpovědný a proaktivní přístup k práci, schopnost rychle se přizpůsobit změnám.
Schopnost komunikace s partnery uvnitř i vně firmy, samostatnost, iniciativu a vysokou míru odpovědnosti.

BRIGÁDNÍK / BRIGÁDNICE DO VÝROBY – SÝRÁRNA

Požadujeme:
Požadujeme spolehlivost, manuální zručnost, potravinářský průkaz. V případě zájmu nás kontaktujte na l.fucikova@mleko.cz nebo kontaktujte přímo vedoucího výroby pana Pavla Žílu, tel.: 736 531 922.

OBCHODNÍK – ŘIDIČ

Náplň práce: Vyhledávání nových zákazníků, každodenní rozvoz zboží, mapování cen a nabídek konkurence. V případě potřeby účast na vybraných výstavách a podobných prezentacích spojených s prodejem a získáváním potenciálních zákazníků.
Pracovní doba: Jednosměnný provoz.
Finanční ohodnocení: od 30.000 Kč + provize z dosažené hrubé marže.

Požadujeme:
Výuční list, vysokou míru odpovědnosti a aktivní přístup k práci. Schopnost komunikovat se zákazníky a především řidičský průkaz skupiny B.

Brigádník/ brigádnice do podnikové prodejny Mlékárny Olešnice

Obsluha zákazníků prodejny, doplňování zboží a další.

Požadujeme:
Spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování.
V případě zájmu nás kontaktujte na info@mleko.cz nebo kontaktujte přímo vedoucí prodejny paní Brázdovou Alici, tel.: 702 197648.

Dělník / dělnice mlékárenské výroby

Požadujeme:
Manuální zručnost, dobrý zdravotní stav