Mlékárna Olešnice, RMD

CZ | EN

Mlékárna Olešnice, RMD, Tržní 376, 679 74 Olešnice

Jsme tradičním českým producentem mléčných výrobků od roku 1937 a hledáme do svého týmu zaměstnance na pozice:

ODBORNÝ PRACOVNÍK TECHNICKÉHO ÚSEKU

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Olešnice na Moravě

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • řídící a organizátorská práce na úseku péče o stroje a zařízení, energetiky, vodního hospodářství (zajišťuje provozuschopnost a technickou způsobilost technických, technologických, stavebních a elektrických zařízení - dodavatelsky i vlastními pracovníky)
  • spolupráce na přípravě a realizaci investičních projektů
  • odpovídá za úsek hospodaření s energiemi včetně výkaznictví a statistiky
  • odpovídá za úsek požární ochrany a bezpečnosti práce
  • odpovídá za vedení a udržování environmentálního systému dle platných norem včetně skladování a likvidace používaných látek nebezpečných životnímu prostředí a odpadů z běžné činnosti mlékárny

POŽADUJEME:

  • ÚSO vzdělání s maturitou nebo VŠ (strojní nebo stavební)
  • praxe v oboru min. 3 roky
  • samostatnost, zodpovědnost, schopnost týmové práce

NABÍZÍME:

  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou
  • mzda od 25 tis. Kč/měs.

BENEFITY:

  • dovolená: + 1 týden
  • stravenky

Strukturovaný životopis zasílejte prosím na e-mailovou adresu: info@mleko.cz

Případné doplňující informace zodpoví:

MVDr. Karel Horák , tel.: 516 528 519, 736 531 904

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

VÝKON PRÁCE:          OLEŠNICE na Moravě

POŽADUJEME:

  • Vzdělání:       SOU elektro - zaměření slaboproud
  • osvědčení k činnosti dle Vyhlášky 50/1978 Sb. ve znění pozdějších předpisů
  • praxe vítána – absolventa zaučíme
  • technická zručnost
  • samostatnost, svědomitost

NABÍZÍME:

  • pracovní poměr na dobu určitou s prodloužením na dobu neurčitou
  • mzda: 17 000,- až 20 000,- Kč
  • dovolená: 5 týdnů
  • benefity: stravenky

NÁSTUP: možný IHNED

Kontakt:    MVDr. Karel Horák     736 531 904

Dagmar Slezáková     516 528 511

e-mail: info@mleko.cz

PRODUKTY Z KATALOGU

facebook interlactogroup.cz mleko.cz